KONST / Litografier / Färglitografier 11721526
nr 1172 1526
Torsten Esbjörnsson
(1925-2012), Sverige
Färglitografier, 2 st. Torsten Esbjörnsson, numrerade, ej signerade, motivet: 33x33
Torsten Esbjörnsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2012 .
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:48:26
23/3 13:28:56
Torsten Esbjörnsson
Läs mer om Torsten Esbjörnsson